Įmonėms ir organizacijoms

Kūrybiškumo seminarai verslui. Kūrybinis (dailės, muzikos, judesio) procesas skatina darbuotojų kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, norą dalintis. Dažnai šalutinis tokių grupių veiksnys yra juokas ir bendrumo jausmas.

KAS? Dailės raiškos užsiėmimai verslo atstovams suteikia galimybes atgaivinti ir vėl patirti savo spontanišką kūrybiškumą, žaidimo procesą, leidžia būti jame, atrasti bei atskleisti naujas, dar neatskleistas savo asmenybės kūrybiškas puses, patirti bendros komandinės ir asmeninės kūrybos džiaugsmą, bei privalumus.

KODĖL? Moksliškai įrodyta, kad meninė veikla lavina dešiniojo smegenų pusrutulio galimybes – intuiciją, emocinį intelektą, kūrybą, o tai yra kūrybinio mąstymo pagrindas. Šiuose užsiėmimuose kiekvienas turi galimybes patirti ir išgyventi netikėtas situacijas, kurios čia ir dabar vyksta dailės užsiėmimų metu. Užsiėmimų procese integruojami dailės terapijos metodai, kurie skatina užsiėmimų dalyvių įžvalgą bei refleksiją.

KAIP? Šiuose užsiėmimuose mokėjimas piešti nėra būtinas. Skatinamas nuoširdus ir spontaniškas dalyvavimas. Užsiėmimo pradžioje, vykstant „apšilimui“, pristatoma ir aptariama užduotis, supažindinama su turimomis medžiagomis (dažai, pieštukai, molis ir kt.). Tuomet vyksta kūrybinis procesas. Po to grupės nariai pristato savo kūrinius. Užsiėmimų metu kiekvieno dalyvio idėjos, kūrybiniai impulsai yra pastiprinami visų dalyvių, senos idėjos išskleidžiamos naujais aspektais ir atrandami netikėti bendri sprendimai. Vienos užduoties atlikimas ir refleksija trunka apie 2 val.

KAM? Tokie užsiėmimai vedami komandos formavimo, asmenybės kūrybiškumo skatinimo, konfliktų sprendimo ir kt. tikslais. Tokių užsiėmimų užduočių ir refleksijų tikslas – stebėti ir reflektuoti kaip asmeninės idėjos įgauna kitokią reikšmę grupinio darbo kontekste, lyderiavimo grupėje ir „buvimo nuošalyje“ situacijas, asmeninio kūrybiškumo ir kūrybiškumo grupėje klausimai. Dailės saviraiškos metodai taikytini daugeliui visuomenės grupių, kurios jaučia poreikį kūrybiniame procese stebėti, vystyti ir atrasti naujus savo asmenybės bruožus ir galimybes.

Rengėme kūrybiškumo seminarus: Žmogaus studijų centro „Vadovų akademijai“, Vilniaus psichosocialinės reabilitacijos centro profesinei komandai, Lietuvos laisvosios rinkos instituto profesinei komandai, IT kompanijai ALNA, PRIMUM ESSE profesinei komandai, DHL Lietuva komandai, AIR BALTIC CORPORATION Vilniaus filialo komandai, vykdėme bendrą projektą su „STEP’AS – TOBULĖJIMO SPRENDIMAI“.

Telefonai pasiteiravimui ir registracijai: 865099875, 865292081
El. pašto adresas: menuterapija@gmail.com

Comments

comments