Suaugusiems

INDIVIDUALI DAILĖS TERAPIJA,  – tai individualus kliento ir dailės terapeuto darbas, paprastai vyksta kartą savaitėje tuo pačiu laiku su tuo pačiu dailės terapeutu. Skirta dailės terapijos procese dirbti su kliento asmeniška medžiaga. Šiame procese spalva, linija, skirtingomis dailės formomis bei priemonėmis įkūnijami jausmai, išgyvenimai, visa, ką sunku įvardinti žodžiais. Nereikia būti talentingu dailėje, kad pajustumėte dailės terapijos naudą. Sukuti vaizdiniai padės psichoterapiniame procese. Dailės terapija padeda išgyventi traumas, palengvinti fizinį ar dvasinį skausmą, valdyti ir kontroliuoti emocijų raišką, geriau save pažinti. Viskas, kas nutinka dailės terapijos metu yra konfidencialu. 1 užsiėmimo trukmė iki 60 min. Dailės terapijos trukmė priklauso nuo individualaus atvejo ir susitariama pirmo susitikimo metu.

Individualią dailės terapiją MTC veda dr. A. Brazauskaitė ir D. Jankauskienė.

Menų terapijos centras kviečia suaugusius į savęs pažinimo grupę „Langas į save“.

SAVĘS PAŽINIMO GRUPĖ „LANGAS Į SAVE“

Renkama uždara savęs pažinimo grupė suaugusiems LANGAS Į SAVE. Pradžia numatoma 2018 kovo mėn.29 d.18 val. Grupė rinksis 10 kartų ketvirtadieniais nuo 18.00 val.: 03/29; 04/05; 04/12; 04/19; 04/26; 05/03; 05/10; 05/17; 05/24; 05/31. Vieno susitikimo trukmė 3 val.

Grupėje savęs pažinimo sieksime naudojant dailės terapiją ir grupės dinamiką. Dalyvavimas dailės terapiniame procese suteikia plačias galimybes prisiliesti prie savo prigimtinio, natūralaus kūrybiškumo, kurį kasdienybėje, tarsi užmirštame. Dailės terapiniame procese spalva, linija, skirtingomis dailės formomis bei priemonėmis įkūnijame savo jausmus, nuotaikas, visa, ką sunku įvardinti žodžiais. Būtent TAI ir suteikia dailės terapijai stebuklingumo – ką sunku pasakyti žodžiais, gali pavaizduoti dailės priemonėmis. Nupiešta, pavaizduota mintis, jausmas, idėja – tai lyg tiltas tarp vidinio ir išorinio pasaulio, tai lyg LANGAS Į SAVE, tai galimybė pamatyti save naujai bei priimti save visą, ne tik tobulą ir neklystantį, bet, svarbiausia- priimti savo netobulumą.
Tai puiki galimybė skirti laiko sau. Šioje grupėje mokėjimas piešti nėra būtinas. Grupėje supažindinsime su įvairiomis tapybos ir piešimo technikomis pagal poreikį.

Grupė LANGAS Į SAVE, vyks pirmadieniais ir antradieniais nuo 18.00 iki 20.30 pasirinktinai. Grupės vadovės pasirinktinai: dailės terapeutė dr. Audronė Brazauskaitė (pirmadieniais), dailės terapeutė – psichologė Dovilė Jankauskienė (antradieniais).

Užsiėmimo struktūra:

  • Pradžioje – „apšilimas“. Pristatoma ir aptariama užduotis, supažindinama su turimomis medžiagomis (dažai, pieštukai, kreidelės, molis, muzikiniai instrumentai ir kt.) ir kaip jomis naudotis.
  • Kūrybinis procesas. Jo metu skatinama meno priemonėmis vizualizuoti, išreikšti temą, situaciją, nuotaiką. Spontaniškas, nuoširdus dalyvavimas šiame etape yra vertybė. Mokėjimas piešti nėra būtinas, kartais tai yra kaip privalumas.
  • Darbų pristatymas. Grupės nariai susirenka į bendrą ratą pristatyti savo kūrinių, pasidalinti patirtimi. Kiekvienas grupės narys asmeniškai pasirenka kiek ir kaip pristatyti savo kūrinį grupei. Dalyvio kūrinys savęs pažinimo grupėje yra kaip kūrėjo vidinio pasaulio atspindys ar dokumentas. Grupės dinamikoje yra galimybė save pamatyti kitų akimis ir atrasti savo dar neatrastų pusių.

Grupėje vietų skaičius ribotas.

Numatoma 10 grupės susitikimų. Vieno susitikimo kaina su dailės priemonėmis 20 Eur.
Registracija į grupę patvirtinama, pervedus 1 užsiėmimo mokestį 20 eur į MTC sąskaitą. Po pirmojo susitikimo mokama visa likusi suma 180 eur. MTC rekvizitai čia: http://www.menuterapija.lt/kontaktai/

REGISTRACIJA menuterapija@gmail.com, tel pasiteravimui 865292081.

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments