Dailės terapijos patyriminis seminaras

Pirmą kartą organizuojame ir kviečiame registruotis į dailės terapijos patyriminį seminarų ciklą specialistams ir praktikams, išklausiusiems dailės terapijos pagrindų kursą.

RENKAMA NAUJA GRUPĖ 2012-2013 m. Grupę sudarys daugiausia 14 dalyvių. Grupė pradės darbą, susirinkus 10 dalyvių . Numatoma pradžia 2012 m. spalio mėn. 12 d. Užsiėmimai vyks vieną penktadienįkartą per mėnesį nuo 16.00 iki 20.00 val. Vadovės: Dr. Audronė Brazauskaitė ir Dovilė Jankauskienė.

Kam skirta? Tiems specialistams, kurie jau yra išklausę dailės terapijos pagrindų kursą ir taiko savo darbe dailės terapijos metodus.

Tikslas: Sudaryti sąlygas dailės terapijos metodų taikytojams nepertraukiamai vystyti šias profesines kompetencijas:

  • Demonstruoti savižvalgą/savivoką, t.y. kritiškai vertinti asmeninius trūkumus ir resursus bei gebėti atpažinti asmeninių jausmų, nuostatų, veiksmų poveikį klientui ir terapiniam procesui.
  • Komponuoti dvimatėje, trimatėje erdvėje, naudojant skirtingas vizualines technologijas bei tinkamai pateikti šias žinias klientui;
  • Atsirinkti, derinti ir išreikšti dailės kūrinyje įvairių epochų stiliaus ypatumus, naudojant skirtingas technologijas; nuolat tobulinti asmeninius meninės raiškos gebėjimus;
  • Kūrybos procese gebėti pažinti asmens biopsichosocialinę raidą ir būklę;
  • Pažinti savo kūrybinius gebėjimus asmeninės kūrybos kasdienėje veikloje ir taikyti juos savo dailės terapijos profesinėje veikloje nuolatinei savirefleksijai ir tobulėjimo procesui.

Kaina: 100 Lt vienas seminaras (5 ak. val.). Į kainą įskaičiuotos visos darbo medžiagos ir kavos pertraukos. Bus išduodami Menų terapijos centro pažymėjimai.

PRAŠOME REGISTRUOTIS el.paštu: menuterapija@gmail.com, tel.pasiteiravimui: 865292081. Registruojantis prašome nurodyti: vardą, pavardę, amžių, profesiją, kokią dailės terapijos pagrindų programą esate išklausę, kontaktus.