Atsiliepimai

Kviečiame dalintis savo patyrimais, atsiliepimais ir nuomonėmis apie Menų terapijos centrą, mūsų organizuojamus seminarus, stovyklas ir dailės užsiėmimus.

Eglė (2014.06.16). Kiekviena čia praleista diena man buvo įdomi, prasminga ir naudinga. Neįkainuojamos patirties suteikė praktiniai užsiėmimai bei aptarimai. Patiko, kad grupė buvo uždara, jaučiausi saugiai, pažinau daug nuostabių žmonių, išgirdau daug nuoširdžios refleksijos. Ašaros ir juokas mus tikrai suartino. Jautrus Audronės bei Dovilės vedimas bei gilios įžvalgos dar ir šiandien netikėtai mintyse išnyra dienų ar naktų bėgyje. Susitikimų metu jaučiau nuoširdžią globą ir rūpestį. Tikrai jaučiausi besąlygiškai priimta ir mylima. Mokymu ciklo metu įgijau daug brangios ir naudingos patirties, pamačiau save naujai. Neabejotinai naudingos buvo ir teorinės žinios. Jos praplėtė suvokimą, kas kaip ir kodėl vyksta dailės terapijos metu, kaip galiu pritaikyti dailės įgūdžius. Taip pat sukėlė abejonių ar noriu ir sugebėsiu dirbti šį darbą ateityje. Mielai sudalyvaučiau dar kartą!

Donata (2014.06.12). Jei rašant paprastai, dailės terapijos mokymai man suteikė realių šio metodo taikymo žinių ir įgūdžių, kuriuos puikiai pritaikau darbe (esu psichologė, šiuo metu pagrinde dirbu su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais). Kaip specialistei, man taip pat svarbu, kad mokymai buvo kokybiški, mokymo vadovės savo darbą atliko profesionaliai. O kaip žmogui, tai ir yra svarbiausias dalykas, manau – mokymai leido gerokai ūgtelėti socialine ir savęs pažinimo prasme, surasti panašiai pasaulį matančių ir jaučiančių žmonių, iš vadovių pajusti begalinį tikėjimą žmogumi, jo galėjimu keistis ir rinktis savo gyvenimą kuriantį, o ne griaunantį kelią. Šio įvairiapusio patyrimo niekada nepamiršiu. Ačiū labai! Nežinau, kiek jums reiktų parašyt ačiū, kad iki galo išreikšt dėkingumą, nes tikrai kažkas buvo stebuklingo. Gražios vasaros ir iki kitų pasimatymų,

Raimonda (2014.06.12). Užsiėmimai man turėjo dvigubą naudą: pirma, jie man buvo naudingi profesinio augimo prasme, nes dailės terapijos metodus ėmiau drąsiai taikyti savo kaip psichologės darbe, antra – vidinis asmenybinis augimas. Per 10 mėnesių mūsų grupė tapo labai sutelkta, joje būdama jutau stiprų dalyvių tarpusavio pasitikėjimą, todėl terapinio darbo metu dirbome giliai. Likau patenkinta kursų programa ir mus visą laiką lydėjusiomis ir mokiusiomis specialistėmis – Audra ir Dovile. Joms būnant šalia mėgavausi procesu kurio metu ne tik mokiausi dailės tepapijos metodų, bet ir džiaugiausi aplankančiomis psichologinėmis įžvalgomis. AČIŪ :)

Inga (2014.06.12). Labai džiaugiuosi dalyvavusi šiuose daiės terapijos kursuose. Man padėjo daug susidėlioti savo kelyje. Jaučiuosi gerokai stipresnė ir drąsesnė žengiant naujuoju etapu. Džiaugiuosi tuo, kad man tai padėjo labiau susivokti savyje, atrasti savo ribas. Labai ačiū!

Aliona (2014.06.12). Dalyvaudama grupinėje terapijoje įprasminau bendravimą. Dailės medžiagos tai priemonė, kuri leidžia kalbėti. Grupinė terapija yra ir savigyda ir geresnių bendravimo įgūdžių gerinimas. Sveika siela-oda švaresnė!

Asta (2014.06.12). Ačiū už seminarus, potyrius, atrastus vidinius kampelius, įsivardintas problemas ir atrastus būdus kaip su visu tuo būti, sprendimų kelius, kuriuos geriausiai  pamatai būdamas tarp kitų (grupėje).

Ainura (2014.06.12). Į šiuos kursus ėjau tam, kad praplėsčiau savo profesines kompetencijas, kad turėčiau  platesnį veikimo lauką, dirbdama su vaikais. Žinoma, norėčiau dirbti vien tik dailės terapijos srityje (ir tai nepasikeitė mokslo eigoje). Šie kursai man labai padėjo ne tik darbe, bet ir asmeniškai. Tai labai padėjo man susipažinti su savimi ir save priimti. Aš pradėjau klausytis ir girdėti. Man tai didžiulė dovana. Ačiū labai Audra ir Dovilei.  Viskas daug paprasčiau, nei atrodo ir daug sudėtingiau nei manome..

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>