Suaugusiems

INDIVIDUALI DAILĖS TERAPIJA skirta individualiam asmeniui tai individualus kliento ir dailės terapeuto darbas, paprastai vyksta kartą savaitėje tuo pačiu laiku su tuo pačiu dailės terapeutu. Tokiame dailės terapijos procese visas dėmesys yra skiriamas darbtui su kliento asmeniška emocine bei gyvenimiška patirtimi. Šiame procese spalva, linija, skirtingomis dailės formomis bei priemonėmis įkūnijami jausmai, išgyvenimai, visa, ką sunku įvardinti žodžiais. Nereikia būti talentingu dailėje, kad pajustumėte dailės terapijos naudą. Sukurti dailės vaizdiniai padės savęs pažinimo, priėmimo, psichoterapiniame procese. Dailės terapija padeda išgyventi ankstyvąsias traumas, palengvinti fizinį ar dvasinį skausmą, valdyti ir kontroliuoti emocijų raišką, geriau save pažinti bei priimti. Viskas, kas nutinka dailės terapijos metu yra konfidencialu. 1 užsiėmimo trukmė iki 60 min. Dailės terapijos trukmė priklauso nuo individualaus atvejo ir susitariama pirmo susitikimo metu.

Individualią dailės terapiją MTC veda dr. Audra Brazauskaitė ir Dovilė Jankauskienė.

Menų terapijos centras kviečia suaugusius į savęs pažinimo grupę „Langas į save“.

DAILĖS TERAPIJOS GRUPĖ „LANGAS Į SAVE“

Renkama uždara savęs pažinimo grupė suaugusiems LANGAS Į SAVE. Pradžia numatoma 2019 rugsėjo 16 d.18.00 val. Grupė rinksis 10 kartų pirmadieniais nuo 18.00 val. Vieno susitikimo trukmė 2.5 val.

Savęs pažinimą patirsime dailės terapijos ir grupės dinamikos procese. Dalyvavimas dailės terapiniame procese suteikia plačias galimybes prisiliesti prie savo prigimtinio, natūralaus kūrybiškumo, kurį kasdienybėje, tarsi užmirštame. Dailės terapiniame procese spalva, linija, simboliais ir vaizdiniais, skirtingomis dailės formomis bei priemonėmis įkūnijame savo jausmus, nuotaikas, visa, ką sunku įvardinti žodžiais. Būtent TAI ir suteikia dailės terapijai stebuklingumo, transformacijos patyrimo – ką sunku pasakyti žodžiais, gali pavaizduoti dailės priemonėmis. Nupiešta, pavaizduota mintis, jausmas, idėja – tai lyg tiltas tarp vidinio ir išorinio pasaulio, tai lyg LANGAS Į SAVE, tai galimybė pamatyti save naujai bei priimti save visą, svarbiausia- priimti savo netobulumą. Tai patirtis,leidžianti įsisąmoninti įvairias patirtis bei jausmus, o tada juos paleisti…
Tai galimybė skirti laiko sau. Šioje grupėje mokėjimas piešti nėra būtinas. Grupėje supažindinsime su įvairiomis tapybos ir piešimo technikomis pagal poreikį.

Dailės terapija padeda išreikšti ir įsisąmoninti sunkius, sumišusius, neįvardintus jausmus. Padeda įsisąmoninti ankstyvąsias traumas, jas išgyventi saugioje aplinkoje, geriau save pažinti ir priimti tinkamus sprendimus, sustiprinti atmintį, dėmesį, vystyti bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, aktyvinti ir/arba koreguoti fizinę ir psichosocialinę raidą, skatinti fizinę reabilitaciją, gerinti socialinę adaptaciją ir integraciją, vystyti asmeninį kūrybiškumą.

Grupė LANGAS Į SAVE, vyks pirmadieniais nuo 18.00 iki 20.30. Grupės vadovė dailės terapeutė dr. Audronė Brazauskaitė . Apie Audronę https://www.menuterapija.lt/specialistai/

Užsiėmimo struktūra:

Pradžioje – „apšilimas“. Pristatoma ir aptariama užduotis, supažindinama su turimomis medžiagomis (dažai, pieštukai, kreidelės, molis, muzikiniai instrumentai ir kt.) ir kaip jomis naudotis.
Kūrybinis procesas. Jo metu skatinama meno priemonėmis vizualizuoti, išreikšti temą, situaciją, nuotaiką. Spontaniškas, nuoširdus dalyvavimas šiame etape yra vertybė. Mokėjimas piešti nėra būtinas, kartais tai yra kaip privalumas.
Pasidalinimas. Grupės nariai susirenka į bendrą ratą pasidalinti patirtimi. Kiekvienas grupės narys asmeniškai pasirenka kiek ir kaip pristatyti savo kūrinį grupei. Dalyvio kūrinys savęs pažinimo grupėje yra kaip kūrėjo vidinio pasaulio atspindys ar dokumentas. Grupės dinamikoje yra galimybė save pamatyti kitų akimis ir atrasti savo dar neatrastų pusių.

Grupėje vietų skaičius ribotas. Numatoma, kad grupėje dalyvaus 7-10 dalyvių.

Vieno susitikimo kaina su dailės priemonėmis – 30 Eur.
REGISTRACIJA menuterapija@gmail.com, tel pasiteravimui 865292081.Registracija į grupę patvirtinama, pervedus 1 užsiėmimo mokestį 30 eur į MTC sąskaitą ir gavus patvirtinimą. Po pirmojo susitikimo mokama visa likusi suma 270 eur. MTC rekvizitai čia: https://www.menuterapija.lt/kontaktai/

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments