Kitos paslaugos

Menų terapijos centre galima švęsti gimtadienį ar kitas šventes. Taip pat centro specialistai gali įvertinti vaikų raidą, naudodami dailės terapijos ir žaidimų metodus.

 

 

 

GIMTADIENIO ŠVENTIMAS

Šveskite gimtadienį kūrybiškai! Sudarome originalią gimtadienio programą, kurioje vyksta judrūs bei muzikavimo žaidimai, įdomios dailės (piešimo/ tapybos ir kt.) užduotys.

Siūlome vaikų gimtadienių programą:

  • instrumentų teatras,
  • muzikinis paveikslas,
  • muzikinės improvizacijos su vaidybos elementais,
  • paveikslo kūrimas jubilijatui bei kita smagi ir netikėta veikla.

Gimtadieniai ne tik vaikams. Programoje kūrybinė saviraiška ir patyrimas, menų terapijos elementai.

 

 

 

VAIKŲ RAIDOS VERTINIMAS

Vaikų psichoterapijos pradininkai ir meno terapijos pirmtakai nustatė, kad meninė saviraiška vaikui yra prigimtinis ir natūralus bendravimo, pažinimo, saviraiškos būdas. Dėl to, dailės terapija leižia įvertinti vaiko esamą  raidos, pažintinį, emocinį būvį. PIEŠIMAS IR KITA SPONTANIŠKA KŪRYBA VISADA  ATSPINDI VAIKO FUNKCINĮ AMŽIŲ, psichoemocinę būklę. Kuo ypatingas mūsų vertinimo būdas?  Kadangi vertindami stebime IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ KŪRYBINĖS RAIŠKOS RAIDĄ, galime vertinti net labai mažų vaikų, kurių įgūdžiai dar tik formuojasi, raidą.

Jeigu tėveliai nerimauja dėl vaiko: dėmesingumo, verbalinės raiškos, smulkiosios, stambiosios motorikos, žaidimų pobūdžio, emocinės būklės, suvokimo, pažinimo, bendravimo stiliaus, mes siūlome 5 individualių įvertinimo užsiėmimų ciklą. Vertiname: piešimo ir tapybos (dažų) priemonių nudojimą, žaidimo pobūdį, verbalinę raišką, išreiškiamus vaizdinius ir simbolius kūrybiniame procese, stebimi skirtingi vaiko elgesio ir dalyvumo aspektai kūrybiniame procese.

Ciklo kaina su priemonėmis 400 lt.

Vertina: Audronė Brazauskaitė, Dovilė Jankauskienė.

Comments

comments