DAILĖS TERAPIJA VAIKAMS . KAIP KALBA VAIKŲ PIEŠINIAI?

Kviečiame dalyvauti 2-jų dienų teoriniame-praktiniame seminare

“ DAILĖS TERAPIJA VAIKAMS . KAIP KALBA VAIKŲ PIEŠINIAI?”

Seminaras vyks rugpjūčio 27-28 d. nuotoliu, ZOOM platformoj

Vaikų piešimas vis dar kelia smalsumą ir klausimą: o, ką tai reiškia? – kai mažylis mums nedaugžodžiauja. Seminare norėsiu pasidalinti žiniomis apie ką vaikų piešimas kalba, jo pradžią ir piešimo kismą, esant emocijų ar raidos sutrikimams. Taip pat, noriu pasidalinti praktiniais atradimais, idėjomis ir rekomendacijomis, kurios pasiteisino po ilgų dailės terapijos taikymo vaikams metų.

Seminare bus sudaromos sąlygos asmeniškai patirti dailės terapijos užduoties poveikį. Seminarą sudarys teorinės paskaitos ir praktiniai užsiėmimai, kurių metu skatinamos ne tik asmeninės įžvalgos, bet ir siekiama suprasti konkrečios patirties/užduoties poveikį vaikui.

Seminaro paskaitų ir praktinių užduočių temos:   Normalios vaiko raidos kūrybos dėsningumai. Vaikų su emocijų ir elgesio sutrikimais kūrybos bruožai. Vaikų su sutrikusia raida kūrybos bruožai ir darbo metodai. Mokslo šaltiniai apie dailės terapiją vaikams.

Seminaras skirtas specialistams, kurie ketina integruoti dailės terapijos metodus į savo praktinį darbą su vaikais.

Seminaro pradžia 08/ 27 d. 10.00 val.

Seminaro pabaiga 08/ 28 d. 17.00 val.

Seminaro  autorė ir lektorė:20220113_163438

Dr. Audronė Brazauskaitė, MTC steigėja, vadovė, dailės terapeutė, turinti daugiau nei 20 m. dailės terapijos taikymo patirtį, knygos „Vaikų dailės terapinis aspektas“ autorė, https://www.menuterapija.lt/specialistai/

Seminaras nesuteikia dailės terapeuto kvalifikacijos, bet išplečia specialisto profesines kompetencijas. Dalyviui bus suteiktas 16 val. Menų terapijos centro kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas.

Seminaro kaina 195 Eur. Į kainą įskaičiuota visos reikalingos priemonės ir medžiagos, arbatos pertraukos, padalomoji medžiaga

Apmokėjimas. Registracijos mokestis 50 Eur. pavedimu. Sumokėjus pavedimu, registracija patvirtinama. Pranešus apie nedalyvavimą, likus 2 mėnesiams iki seminaro gražinama 80% mokesčio 40€ . Pranešus vėliau mokestis negrąžinamas.

Mokėjimą atlikti pavedimu:

Rekvizitai:
Viešoji įstaiga “Menų terapijos centras”
Įmonės kodas: 301523775
B.s. Nr.: LT25 7300 0101 0576 9667
Bankas „Swedbank“, AB
Banko kodas: 73000

PRAŠOME REGISTRUOTIS el.paštu: menuterapija@gmail.com, pasiteiravimui: WHATSAPP 865292081. Registruojantis prašome nurodyti: vardą, pavardę, amžių, profesiją, kontaktus.

 Seminaro dalyvių skaičius ribotas.