Seminaras “Pasakos ir pasakojimai dailės terapijoje”

Kviečiame dalyvauti praktiniame seminare “Pasakos ir pasakojimai dailės terapijoje” LAPKRIČIO 17-18 d. Menų terapijos centre Vilniuje. Seminaro vadovė BEATE ALBRICH (Čekijos respublika). Seminaras bus verčiamas į lietuvių kalbą.

Apie seminarą. Dailės terapijoje mes dažniausiai dirbame su asmeninio gyvenimo ir gyvų pasakojimų paraleliniu procesu. Per meno reikšmes mes atskleidžiame ir parodome labai įvairius pasakojimus, nuo biografinių iki dvasinių, santykio galimybes. Šiame seminare mes kreipsime dėmesį į šią plačią įvairovę, būdami kūrybiški, skatinant mūsų fantaziją, išreiškus spalvų, formų, linijų, piešinių pasakojimus, džiaugiantis. Mes naudosime tokias dailės technikas kaip frotažą, asambliažą, antspaudus, tapybą, piešimą ir leporellos. Taip pat dirbsime su herojaus kelionės principais ir diskutuosime įvairius požiūrius bei galimybes praktiniame dailės terapijos taikyme su skirtingais klientais.

Apie seminaro vadovę. Beate Albrich yra diplomuota dailės terapeutė, psichoterapeutė, supervizorė. Nuo 1992 m gyvena ir dirba Pragoje, Čekijos respublika.Studijos Extraart Fokus Prague įkūrėja, kurios ypatumas – kūrybinių terapijų taikymas psichinės sveikatos srityje. Dramos terapijos programos Čekijosres publikoje bendraautorė. Daugelio organizacijų narė: Czech Art-therapyAssociation (ČAA), European Association of Supervizors (EASC) and EthicComission of Supervision (ČIS), Arbeitskreis Kunsttherapie (D) and Czech Associationof Dramatherapy (ADCR). Specializuojasi psichinės sveikatos ir visuomenės rūpybos srityje, individualioje ir grupinėje psichoterapijoje bei dailės terapijoje, individualioje ir komandinėje supervizijoje, psichoterapiniuose ir dailės terapijos mokymuose. Keleto straipsnių apie dailės terapiją autorė.

Seminaras skirtas specialistams, kurie savo darbe taiko arba ketina taikyti dailės terapijos metodus. Seminaro kaina yra 450 lt, į kainą įskaičiuota: visos medžiagos (skirtingų dydžių popierius, klijai, žirklės, tempera, akvarelė, rašalas, aliejinė, sausa pastelė, kreida, anglis, pieštukai ir kt.), kavos pertraukos, dalyvio pažymėjimai.

Seminaro dalyvių skaičius yra ribotas, seminare dalyvaus daugiausia 16 dalyvių. Dalyvio registracija bus patvirtinta, pervedus 50 proc. seminaro kainos į MTC sąskaitą.

MTC rekvizitai: Įmonės kodas: 301523775 ; B.s. Nr.: LT25 73000101 0576 9667 Bankas „Swedbank“, AB Banko kodas: 73000 . Sumokėjus registracijos mokestį, prašome el. Paštu a.brazauskaite@gmail.com atsiųsti pavedimo kopiją, parašyti savo vardą, pavardę, profesija, miestą.

Tel. pasiteiravimui 865292081 (Audra)