Seminaras tėvams, auginantiems autistiškus vaikus

Menų terapijos centras 2013 m. rugpjūčio 23 dieną kviečia į TEORINĮ – PRAKTINĮ SEMINARĄ TĖVUS, AUGINANČIUS AUTISTIŠKUS VAIKUS „DAILĖS TERAPIJA AUTISTAMS: MITAI IR TIKROVĖ”

Savo profesiniame darbe gana dažnai išgirstame nuomones apie dailės terapiją, kurios neturi mokslinio, teorinio nei praktinio pagrindo – “dailės terapija netinka autistams”, “dailės terapija yra nestruktūruota, priemonės kelia sumaištį ir netvarką”, “dailės terapijoje dirbama tik su jausmais, o autistai neturi jausmų”ir kt. Dėl šios priežasties nutarėme siūlyti seminarą tėvams, auginantiems autistiškus vaikus. Seminaro paskaitoje pristatysime teorinę medžiagą apie dailės terapijos kryptis ir būdus, kalbėsime kodėl dailės terapija naudinga autistinį spektrą turintiems vaikams, kokius autistiško vaiko aspektus ugdo bei lavina dailės terapinis procesas, naudosime pasaulinius ir ne tik pavyzdžius. Praktiniame-patyriminiame užsiėmime dalyviai turės galimybes asmeniškai patirti dailės terapiją. Diskutuosime, kalbėsime šia tema, taip stiprinsime suvokimą apie tai kas vyksta, kai dailės terapijoje dalyvauja vaikas autistas.

Seminaro vadovės: Dr.Audronė Brazauskaitė ir DovilėJankauskienė. Seminaro pradžia 17.00 val., pabaiga 20.00 val. Seminaro kaina 60 lt (į kainą įtraukta visos reikalingos medžiagos ir priemonės). Seminaras vyks Menų terapijos centre Paco g. 4, Vilnius.

Kviečiame registruotis menuterapija@gmail.com , tel. pasiteiravimui 865292081.